• En
  • ساعت : ۱۳:۳۸:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 112
  • کد خبر : ۱۶۳۸۷۵
    /  3
مدیر عامل شركت ملی پست با خانواده یكی از همكاران قربانی كرونا دیدار كرد
حسین نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست با حضور در منزل مرحوم رضا خیری، یکی از همکاران قربانی ویروس کرونا، از خانواده وی تجلیل کرد

مدیر عامل شرکت ملی پست با خانواده یکی از همکاران قربانی کرونا دیدار کرد

حسین نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست با حضور در منزل مرحوم رضا خیری، یکی از همکاران قربانی ویروس کرونا، از خانواده وی تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در این دیدار که صبح امروز انجام شد حسن عمیدی مدیر کل دفتر ارتباطات و اموربین الملل و رحیم برخورداری مدیر کل پست استان قزوین و جمعی از اعضای شورای شهر و همکاران پست قزوین، وی را همراهی کردند.

نعمتی ضمن ابراز تاسف از درگذشت مرحوم رضا خیری، از وی به عنوان نیروی مخلص و با ایمان یاد کرد و افزود: ما جای خالی وی را هر لحظه احساس می‌کنیم و شبکه پستی کشور خود را شریک این غم بزرگ می‌داند.

مدیر عامل با اشاره به افزایش حجم کار پست در دوران شیوع ویروس کرونا و جابجایی شمار قابل توجهی مرسوله در این ایام، گفت: بسیج تمامی امکانات شبکه پستی به منظور توزیع به موقع سیم کارت های سرپرستان خانوار به منظور دریافت کمک هزینه دولت، نمونه ای دیگر از مشارکت و حضور فعالانه پست در وقوع بحران هاست که تحقق این مهم تنها با همراهی و همدلی کارکنان خدوم شبکه میسر است.

او در ادامه این دیدار، مصیبت وارد شده به خانواده خیری را تسلیت گفت و از تلاش و کوشش چشمگیر کارکنان شبکه پستی قدردانی و تمبر یادبود قهرمانان وطن را به این خانواده اهدا کرد.

معاون وزیر در بخشی دیگر از سفر به استان قزوین، با حضور در گلزار شهدای شهرستان سگز آباد بوئین زهرا  بر مزار مرحوم خیری حضور یافت و با ادای احترام به این همکار پرتلاش، یاد وی را گرامی داشت.  

مرحوم رضا خیری سگز آبادی از کارکنان اداره کل پست استان قزوین بود که به علت ابتلا به ویروس کرونا، به لقاء حق پیوست.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1399/06/29 09:19
    V5.5.5.0